Facebook

346066227 1399259114196515 2543325097764644384 nchestv   

banner4European Chess Union logo

Evropis Saklubo Zastavka Gadasvla Debulebaze Live PGN Swrapi GadasvlaSAB

reklama blacknsp 168 png inteleqti

 

  1. ჩვენი კლუბი
  2. კლუბ ნონას წევრები
  3. ბავშვთა კლუბის წევრები
  4. ჩვენი ტურნირები
  5. ჩვენი ლოგოები
            
       MeliaSalome      
            
turniri1
                                                  LogoAxali

სიახლეები

ჭადრაკის საერთაშორისო დღე-2024-International Chess Day

ჭადრაკის საერთაშორისო დღე-2024-International Chess Day

news 19 ივლისი 2024
 ბათუმის საჭადრაკო კლუბი ნონას ორგანიზებით, 20 ივლისს ჭადრაკის საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით გაიმართება ონლაინ ღია ბლიც ტურნირი.
ვრცლად ...
8th International Chess Festival  “Batumi Municipality Cup – 2024”

8th International Chess Festival “Batumi Municipality Cup – 2024”

news 05 ივლისი 2024
  04 - 14 ივლისის ჩათვლით ბათუმი მერვე დიდ საერთაშორისო ნორმიან საჭადრაკო ფესტივალს "ბათუმის მერიის თასი-2024"-ს მასპინძლობს!
ვრცლად ...
ფიდეს მსოფლიო თასი 8, 10 და 12 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის

ფიდეს მსოფლიო თასი 8, 10 და 12 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის

news 21 ივნისი 2024
 23 ივნისს ბათუმში სტარტს აიღებს ფიდეს მსოფლიო თასი 8, 10 და 12 წლამდე ასაკის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის (22.06 - 03.07.2024)
ვრცლად ...
ონლაინ ღია ბლიც ტურნირი - 15.06.2024 - Online Blitz Tournament

ონლაინ ღია ბლიც ტურნირი - 15.06.2024 - Online Blitz Tournament

news 14 ივნისი 2024
    ბათუმის საჭადრაკო კლუბი ნონას ორგანიზებით გრძელდება   შაბათის ონლაინ ტურნირების წლიური სერია სწრაფ და ელვისებურ ჭადრაკში!       
ვრცლად ...
ონლაინ ღია ბლიც ტურნირი - 08.06.2024 - Online Blitz Tournament

ონლაინ ღია ბლიც ტურნირი - 08.06.2024 - Online Blitz Tournament

news 07 ივნისი 2024
    ბათუმის საჭადრაკო კლუბი ნონას ორგანიზებით გრძელდება   შაბათის ონლაინ ტურნირების წლიური სერია სწრაფ და ელვისებურ ჭადრაკში!       
ვრცლად ...

livee

Live PGN Photo

2 Play Some Chess 800

  მეგობრები და პარტნიორები

სტუმარი საიტზე

Flag Counter

ჩვენ გვყავს 924 სტუმარი საიტზე

2022 წლის აჭარის ჩემპიონები

გოგა ლორთქიფანიძე (BU18)
გიორგი ჭანტურია (BU16)
დემეტრე გოგიაშვილი (BU14)
შოთა ცეცხლაძე (BU12)
რატი დიასამიძე (BU10)
ალექსანდრე კალანდაძე (BU08)
მარიამ კალანდაძე (GU18)
კესარია მგელაძე ( GU16)
თიკო ბერაია  (GU14)
მარიამ კალანდაძე (GU12)
ანეტა ქედელიძე (GU10)
ანასტასია მელაძე (GU08)
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08