Facebook

GCF Logo Axali montazh 11chestv

banner4European Chess Union logo

Evropis Saklubo Zastavka Gadasvla Debulebaze Live PGN Swrapi GadasvlaSAB

reklama blacknsp 168 png inteleqti

 

  1. Our club
  2. Members of club “Nona”
  3. Members of children’s club
  4. Our Tournaments
  5. Our logo
            
       MeliaSalome      
            
turniri1
                                                  LogoAxali

სიახლეები

III - საჭადრაკო კლუბი ნონას ღია ტურნირი სწრაფ ჭადრაკში

III - საჭადრაკო კლუბი ნონას ღია ტურნირი სწრაფ ჭადრაკში

news 18 February 2024
18 თებერვალს მუხრან ვახტანგაძის სახელობის ბათუმის სპორტის სასახლეში, III-საჭადრაკო კლუბი ნონას ღია საერთაშორისო ტურნირი გაიმართა სწრაფ ჭადრაკში.    
ვრცლად ...
Online Blitz Tournament -17.02.2024

Online Blitz Tournament -17.02.2024

news 16 February 2024
  Batumi Chess Club "Nona" continues holding a series of Saturday Online Rapid and Blitz Chess Tournaments.  
ვრცლად ...
Online Blitz Tournament -10.02.2024

Online Blitz Tournament -10.02.2024

news 09 February 2024
  Batumi Chess Club "Nona" continues holding a series of Saturday Online Rapid and Blitz Chess Tournaments.  
ვრცლად ...
Online Blitz Tournament -03.02.2024

Online Blitz Tournament -03.02.2024

news 31 January 2024
  Batumi Chess Club "Nona" continues holding a series of Saturday Online Rapid and Blitz Chess Tournaments.  
ვრცლად ...
აჭარის პირველობა 7, 9, 11, 13 და 15 წლამდე ასაკის ჭაბუკებსა და გოგონებს შორის-2024

აჭარის პირველობა 7, 9, 11, 13 და 15 წლამდე ასაკის ჭაბუკებსა და გოგონებს შორის-2024

news 29 January 2024
29 იანვრიდან-04 თებერვლის ჩათვლით, მუხრან ვახტანგაძის სახელობის ბათუმის სპორტის სასახლეში, იმართება აჭარის პირველობები 7, 9, 11, 13 და 15  წლამდე ასაკის ჭაბუკებსა და გოგონებს შორის. . 
ვრცლად ...

livee

2023 new

Live PGN Photo

2 Play Some Chess 800

    Our friends and partners

guests on the site

Flag Counter

We have 347 guests and no members online

2022 წლის აჭარის ჩემპიონები

გოგა ლორთქიფანიძე (BU18)
გიორგი ჭანტურია (BU16)
დემეტრე გოგიაშვილი (BU14)
შოთა ცეცხლაძე (BU12)
რატი დიასამიძე (BU10)
ალექსანდრე კალანდაძე (BU08)
მარიამ კალანდაძე (GU18)
კესარია მგელაძე ( GU16)
თიკო ბერაია  (GU14)
მარიამ კალანდაძე (GU12)
ანეტა ქედელიძე (GU10)
ანასტასია მელაძე (GU08)
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08