Facebook

GCF Logo Axali montazh-1

banner3

Evropis Saklubo Zastavka Gadasvla Debulebaze Live PGN Swrapi GadasvlaSAB

reklama blacknsp 168 png inteleqti

 

  1. Наш клуб
  2. Члены клуба «Нона»
  3. Члены детского клуба
  4. Наши турниры
  5. Наши лого
            
       MeliaSalome      
            
turniri1
                                                  LogoAxali

სიახლეები

ვულოცავთ კლუბი ნონას მწვრთნელებს და წევრებს მორიგ წარმატებას!

ვულოცავთ კლუბი ნონას მწვრთნელებს და წევრებს მორიგ წარმატებას!

Новости 16 сентября 2019
  ხელვაჩაურის ახალგაზრდულ ცენტრში, 15 სექტემბერს დასრულდა აჭარის ჩემპიონატები ვაჟთა და ქალთა შორის (07-15.09.2019წ).
ვრცლად ...
ევროპის სპორტის კვირეული - 2019

ევროპის სპორტის კვირეული - 2019

Новости 14 сентября 2019
 ქ. ბათუმის მუნიციპალიტეტის მერიის მხარდაჭერით, "საჭადრაკო კლუბი ნონა" ევროპის სპორტის კვირეულის (23-29.09.2019წ.) ფარგლებში, საჭადრაკო აქტივობებს და ტურნირებს მართავს (27-29.09.2019წ).
ვრცლად ...
თემატური მასტერ კლასი GM დავით ჯოჯუასთან ერთად

თემატური მასტერ კლასი GM დავით ჯოჯუასთან ერთად

Новости 06 августа 2019
 01  აგვისტოდან, კლუბის წარმატებული ნორჩი წევრებისთვის თემატურ მასტერ კლასებს მართავს საქართველოს ქალთა ეროვნული ნაკრების მწვრთნელი, "ფიდეს სენიორ ტრენერი" (FST), საერთაშორისო დიდოსტატი დავით ჯოჯუა.
ვრცლად ...
კლუბი ნონა ულოცავს ნორჩ წევრებს წარმატებას!

კლუბი ნონა ულოცავს ნორჩ წევრებს წარმატებას!

Новости 28 июля 2019
   ბათუმში, ყოფილი ჭადრაკის სასახლის შენობაში - "კაისა", 28 ივლისს დასრულდა საერთაშორისო საჭადრაკო ფესტივალი  "ბათუმი-2019" (21-28.07.2019, ბათუმი).
ვრცლად ...
5th International Chess Festival  “Batumi Municipality Cup – 2019”

5th International Chess Festival “Batumi Municipality Cup – 2019”

Новости 03 июля 2019
  01 - 12 ივლისის ჩათვლით ბათუმი მეხუთე დიდ საერთაშორისო ნორმიან საჭადრაკო ფესტივალს "ბათუმის მერიის თასი-2019"-ს მასპინძლობს!
ვრცლად ...

livee

Live PGN Photo

2 Play Some Chess 800

  Друзья и партнеры

Гости на сайте

Flag Counter

Сейчас 405 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Чемпионы Аджарии 2016 года

ირაკლი ახვლედიანი (BU20)
თედო ბოლქვაძე (BU18)
დიმიტრი ჯიბუტი (BU16)
გიორგი გაბუნია (BU14 & BU12)
ნიკა დარსალია (BU10)
გიორგი გოგიაშვილი (BU8)
ნატა ჯიბუტი (GU20)
თამთა სალაძე (GU18)
დეა ბედოშვილი (GU16 & GU14)
ნინო ჟღენტი (GU12)
ლიზი ქონიაძე ( GU10)
მარიამ ცეცხლაძე (GU8)
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08